top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

Sala Doświadczania Świata-Meble

Właśnie podejmujemy nowe wyzwanie ;)

Oczywiście Ty też możesz nam pomóc. Tym razem zbieramy pieniążki ;)

Celem tej zbiórki jest sfinansowanie mebli do Sali Doświadczania Świata Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sępólnie Krajeńskim oddział zamiejscowy w Więcborku.

W pełni wyposażona sala pozwoli podopiecznym Ośrodka na doświadczanie świata zmysłami wzroku, dotyku, słuchu i węchu, odprężenie, relaks i wyciszenie w warunkach komfortu, a wspaniałym opiekunom i nauczycielom Ośrodka na wykorzystanie w pełni sprzętu terapeutycznego do codziennych terapii.

Wierzymy, że w pełni wyposażona Sala Doświadczania Świata pozwoli na rozwijanie spostrzegawczości i kreatywności, a także zapewni dzieciom z niepełnosprawnościami wyciszenie emocjonalne, złagodzenie stresów oraz zabawę, a co się z tym wiąże - rozwój.

Liczy się naprawdę każda złotówka :) a w podziękowaniu za okazaną pomoc chętnie obdarujemy darczyńców wspaniałymi pracami wykonanymi przez podopiecznych Ośrodka (w tym celu prosimy o kontakt w celu dopięcia szczegółów ).

Nasza akcja podlega pod oficjalną zbiórkę zgłoszoną na zbiorki.gov.pl pod nr 20211/1189/OR i jest inicjatywą w pełni uzgodnioną z dyrekcją oraz kadrą Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sępólnie Krajeńskim oddział zamiejscowy w Więcborku.

Już dziś możesz okazać dobre serce wspomagając ten szlachetny cel. Nie musisz czekać do Świąt Bożego Narodzenia ;)


Dokonując wpłaty (niosąc pomoc) możesz ją odliczyć od podatku w rozliczeniu rocznym!!! Szczegóły znajdziesz tu ;) --> więcej


Zbiórka prowadzona jest również na portalu "pomagam" poda adresem: https://pomagam.pl/fr
22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page