top of page

czw., 18 sie

|

Wydarzenie online

Smacznego :)

Zbiórka na zakup obiadów dla polskich uczniów znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Smacznego :)
Smacznego :)

Time & Location

18 sie 2022, 19:00 – 31 maj 2023, 19:00

Wydarzenie online

About the Event

Smacznego

Celem tej zbiórki jest sfinansowanie obiadów dla polskich uczniów, którzy są w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej.

Nadchodzi nowy rok szkolny! Wszyscy  bardzo dobrze widzimy jak ostatnio podrożały produkty żywnościowe. W  codziennej naszej pracy mamy kontakt z rodzinami w bardzo trudnej  sytuacji życiowej. Na przestrzeni ostatnich miesięcy widzimy na własne  oczy jak pogarszają się warunki wielu domostw. Wiemy, że obiad w szkole  może okazać się jedynym ciepłym posiłkiem w ciągu dnia dla wielu dzieci.  Nasze obserwacje potwierdzają również pracownicy szkół, z którymi na  stałe współpracujemy. W zeszłym roku koszt 1 obiadu wynosił od 4 do 8 zł  w zależności od miejscowości. Szacujemy, że w nadchodzącym roku  wzrośnie i będzie się wahał od 5 do 10 zł.

Zebrane środki  przeznaczymy w pierwszej kolejności na zakup obiadów dla uczniów ze  szkół, z którymi już współpracujemy. Każdy zakupiony posiłek jest  konsultowany z kierownictwem danej placówki.

Oczywiście Ty  również możesz zgłosić do naszego projektu szkołę, w której są  dzieciaki, które tej pomocy potrzebują. W tym celu prosimy skorzystać z  formularza z naszej strony: https://www.fabrykaradosci.org/pomoc Zajmiemy się każdym zgłoszeniem, a lista szkół pojawi się na naszej stronie internetowej.

Bardzo prosimy o każdą złotówkę. Naprawdę wspólnie możemy pomóc wielu polskim dzieciom.

Udostępniając tę zbiórkę również pomagasz ;)

Tickets

  • Smacznego :)

    Cegiełka, która przeznaczona będzie na akcję "Smacznego" skierowaną na zakup obiadów w szkołach dla polskich dzieci w bardzo trudnej sytuacj życiowej.

    Płać, ile chcesz
    +Opłata za obsługę

Suma

0,00 zł

Share This Event

bottom of page