top of page

Wolontariat czyli
i Ty możesz dać radość

Dołącz do nas

Nasza fundacja opiera się wyłącznie na działalności wolontariuszy. Jesteśmy organizacją non - profit, w której nikt nie pobiera żadnego wynagrodzenia za swoją pracę, a jedyną zapłatą za poświęcony czas i wysiłek jest uśmiech i radość naszych podopiecznych.

Naszej pracy i jej czasu nie da się zaplanować, bo wszystko zależy od potrzeb i pomysłów, jakie mamy ;)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu napisz maila na adres: wolontariat@fabrykaradosci.org, zadzwoń pod nr 663 861 662 lub  wypełnij poniższy formularz.

Nie musisz mieć ukończonych 18 lat ;)

Jakie korzyści daje wolontariat?

Wolontariat to bezpłatna i dobrowolna działalność na rzecz społeczeństwa. Przynosi korzyści zarówno osobom, którym się pomaga, a także osobom, które tę pomoc niosą. Będąc wolontariuszem przeżywa się wiele pięknych chwil, w ciekawy i twórczy sposób spędza czas oraz zawiązuje nowe przyjaźnie. Poprzez wolontariat można uczestniczyć w ciekawych i ambitnych projektach. Jednak to nie wszystko!

Wolontariat wspomaga rozwój kariery zawodowej

Jako wolontariusz zdobędziesz doświadczenie, które będzie przydatne w pracy. Będąc wolontariuszem nauczysz się: komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie!

Wolontariat uczy pracy zespołowej

Podczas działalności w fundacji będziesz czuć satysfakcję z niesienia pomocy i dzielenia się radością, co da Tobie ogromną dawkę energii do działania i poczujesz, że Twoja działalność ma sens.

Odkryjesz swoje nowe talenty i umiejętności!

Część z Twoich obowiązków być może będziesz wykonywać pierwszy raz – dzięki temu poznasz swoje mocne i słabe strony, nad którymi możesz pracować.

Wolontariat uczy wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka

Działając jako wolontariusz zaczynasz być bardziej wrażliwym na potrzeby innych. Dostrzegasz codzienne problemy Twoich najbliższych, pomagasz im w ich rozwiązaniu. Twoja pomoc, nawet w najmniejszych sprawach, zbliża Was do siebie i buduje silną relację między Wami.

Będąc wolontariuszem docenisz swoje życie.

Pamiętaj! Jako wolontariusz masz szansę zobaczyć uśmiech oraz radość osób, którym pomagasz, a także zmienić na lepsze świat swój i innych!

Zostań wolontariuszem

Dziękujemy za zgłoszenie. Skontaktujemy się z tobą wkróce.

Darowizna
bottom of page