top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

Akt Fundacyjny

Zaktualizowano: 27 paź 2021

14 maja 2021 roku dzięki życzliwości wspaniałego bydgoskiego pedagoga został podpisany Akt FundacyjnyTak. Właśnie w tak trudnych dla nas wszystkich pandemicznych czasach emerytowany pedagog i nauczyciel bydgoskich szkół średnich oraz dyrektor Pogotowia Opiekuńczego w Bydgoszczy Tadeusz Olszewski kierowany dobrocią serca, która przyświeca mu przez całe życie, postanowił ufundować naszą Fundację. Dla niego to zawsze człowiek był najważniejszy stąd pomysł by utworzyć instytucję, która będzie pomagała szerokiej rzeszy osób począwszy od dzieci skończywszy na seniorach do których sam się zalicza.


"Z uśmiechem przez życie dając radość innym" to jedno z wielu cennych powiedzeń naszego fundatora. I tu skrywa się geneza nazwy naszej fundacji.

Od pamiętnego marca 2020 roku gdy wybuchła pandemia założone i prowadzone przez pana Tadeusza i jego żonę panią Krystynę Olszewską #BiuroPodróżyKrystad specjalizujące się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży jak wiele polskich firm znalazło się w trudnej sytuacji finansowej. Biuro podróży, które przez wiele lat pomagało innym nagle nie mogło wspierać potrzebujących. Pan Tadeusz mimo tak ciężkich czasów z uśmiechem na twarzy zebrał zespół pozytywnie zakręconych osób i nie pozostając obojętny podjął inicjatywę stworzenia Fundacji Fabryki Radości, która to właśnie tę radość ma dawać innym. Oczywiście osobom najbardziej tego potrzebującym, bo przecież jak pogodnie jest kroczyć przez życie z uśmiechem na twarzy. Sami przecież obserwujemy jak świat pozytywnie się zmienia kiedy tworzą go uśmiechnięci i radośni ludzie. Ta pozytywna energia przepływa na nas wszystkich. Uczestniczmy więc wszyscy razem w tym nowym przedsięwzięciu starając się zrobić ile tylko możemy by wspierać ten pomysł. Wystarczy nawet zwykły uśmiech, który wywoła u innych radość.

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page