top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

"Paka dla psiaka i kociaka"

Zaktualizowano: 21 sie 2022

Dokładnie dziś tj. 16 sierpnia 2022 startujemy z nową akcją :)Dary dla zwierząt
Paka dla psiaka i kociaka

Będziemy wspierać faktycznie potrzebujących, którzy zdecydowali się okazać miłość zwierzakom.

"Paka dla psiaka i kociaka" to nasza nowa akcja tym razem dla zwierzaków :) Wspólnie ze Sklepem Zoologicznym "Passion Love Care" mieszczącego się w pawilonach przy ulicy Solskiego 15 w Bydgoszczy, rozpoczęliśmy zbiórkę dla zwierzaków w potrzebie, które nie są objęte opieką w schronisku. Chcemy wspierać osoby, które poświęcają swój prywatny czas oraz pieniądze pomagając niechcianym, skrzywdzonym zwierzakom. Pomoc skierowana także jest dla domów tymczasowych gdzie przebywają nie tylko psy czy koty, ale również chomiki czy świnki morskie.Pomoc to nie tylko pieniądze!

Możesz wesprzeć ten projekt na kilka sposobów:

1. podczas zakupów w sklepie "Passion Love Care" możesz kupić coś więcej i zostawić w specjalnie przygotowanym kartonie

2. zasilając puszkę fundacyjną, którą znajdziesz również w sklepie. Zebrane środki rozdysponujemy na zakup najpotrzebniejszych produktów takich jak karma czy kojce.

3. jeśli posiadasz już Tobie niepotrzebne przedmioty jak klatki, transportery, trociny, kojce, miski bądź karmę, możesz również pozostawić je w sklepie "Passion Love Care"

4. jako #wolontariusz również możesz wiele zrobić. Zgłoś się do nas, a my powiemy Tobie jak i gdzie możesz dać wiele radości przebywając z pupilami

5. udostępniając ten post również pomagasz


Jeśli znasz kogoś, kto całym sercem poświęca się zwierzakom i może skorzystać z tej akcji to koniecznie daj nam znać, a my zajmiemy się resztą :)Dziękujemy pani Sylwii ze sklepu "Passion Love Care", która zainicjowała całą akcję i bardzo mocno się w nią zaangażowała. Cieszymy się, że w Bydgoszczy są tak wspaniałe osoby dla których los zwierząt nie jest obojętny. Oczywiście sklep "Passion Love Care" dołączył do grona przyjaciół naszej fundacji.


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej akcji skontaktuj się z nami ;)


Puszka kwestarka291 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Smacznego :)

コメント


bottom of page