top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

Smacznego :)

Nasza nowa akcja skierowana do uczniów


Celem tej zbiórki jest sfinansowanie obiadów dla polskich uczniów, którzy są w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej.

Nadchodzi nowy rok szkolny! Wszyscy bardzo dobrze widzimy jak ostatnio podrożały produkty żywnościowe. W codziennej naszej pracy mamy kontakt z rodzinami w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Na przestrzeni ostatnich miesięcy widzimy na własne oczy jak pogarszają się warunki wielu domostw. Wiemy, że obiad w szkole może okazać się jedynym ciepłym posiłkiem w ciągu dnia dla wielu dzieci. Nasze obserwacje potwierdzają również pracownicy szkół, z którymi na stałe współpracujemy. W zeszłym roku koszt 1 obiadu wynosił od 4 do 8 zł w zależności od miejscowości. Szacujemy, że w nadchodzącym roku wzrośnie i będzie się wahał od 5 do 10 zł.

Zebrane środki przeznaczymy w pierwszej kolejności na zakup obiadów dla uczniów ze szkół, z którymi już współpracujemy. Każdy zakupiony posiłek jest konsultowany z kierownictwem danej placówki.

Oczywiście Ty również możesz zgłosić do naszego projektu szkołę, w której są dzieciaki, które tej pomocy potrzebują. W tym celu prosimy skorzystać z formularza z naszej strony: https://www.fabrykaradosci.org/pomoc Zajmiemy się każdym zgłoszeniem, a lista szkół pojawi się na naszej stronie internetowej.

Bardzo prosimy o każdą złotówkę. Naprawdę wspólnie możemy pomóc wielu polskim dzieciom.

Udostępniając tę zbiórkę również pomagasz ;)Akcję prowadzimy także na portalu pomagam.pl

Możesz wesprzeć ten projekt na https://pomagam.pl/smacznego

Jeśli zdecydujesz się wesprzeć darowizną, a chcesz, aby trafiła ona konkretnie na ten cel, w tytule przelewu koniecznie dopisz "Smacznego".

Przypominamy także, że jeśli dokonasz darowizny przelewem bankowym na nasze konto, a w tytule wpiszesz "Darowizna na cele statutowe fundacji" to możesz odliczyć do 10% od dochodu w rozliczeniu rocznym ---> więcej w artykule "Przekaż nam darowiznę i skorzystaj z odliczenia podatkowego"


33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page