top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

Wsparcie dla seniorów

Zaktualizowano: 11 sty 2023

Jest potrzeba! Tym razem pracujemy na rzecz poprawy jakości życia osobom starszym i chorym.
Otrzymaliśmy niezwykle wzruszającą prośbę o pomoc od rodzin oraz dyrekcji ZPO Smukała. Państwowy ośrodek, który tak wspaniale opiekuje się seniorami potrzebuje wsparcia!


Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy działa od 2005 r. na bazie Domu Pomocy Społecznej „Jesień Życia”. Położony jest w Smukale, przy ul. Smukalskiej 251. Misją Zakładu jest niesienie pomocy człowiekowi choremu w odzyskaniu największego zakresu sprawności oraz poprawienie i umacnianie stanu zdrowia. Pod opieką zakładu jest obecnie 45 pacjentów, którzy potrzebują szczególnego wsparcia, opieki i troski.

ZPO jest państwową jednostką, a obecny czas i sytuacje, które dotykają nas od kilu lat, nie sprzyjają rozwojowi placówki. Ważne jest, aby mimo wszystko, utrzymać obecny standard i zapewnić podopiecznym wszystko to, czego potrzebują.

Najbardziej potrzebne są pościele, ręczniki, talerze, kubki, regały szafy, pomoc w odświeżeniu sal pacjentów, a także żywność (głównie ryż, mleko, jogurty, olej, maka, owoce w puszkach).


Możesz wesprzeć ten projekt darowizną w postaci ww. produktów lub zasilając konto akcji. Jeśli zdecydujesz się wesprzeć dowolną wpłatą i chcesz, aby trafiła ona konkretnie na ten cel,

w tytule przelewu koniecznie dopisz "ZPO".

Przypominamy także, że jeśli dokonasz darowizny przelewem bankowym na nasze konto, a w tytule wpiszesz "Darowizna na cele statutowe fundacji" to możesz odliczyć do 10% od dochodu w rozliczeniu rocznym ---> więcej w artykule "Przekaż nam darowiznę i


Bardzo prosimy o pomoc na ten szlachetny cel! Liczy się naprawdę każda złotówka.


Koordynatorem tego projektu jest Edyta - edyta@fabrykaradosci.org

323 wyświetlenia2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 comentarios


Już zdążyłam wysłać darowiznę i życzę, aby zbiórka się

Me gusta
Contestando a

Bardzo dziękujemy za wsparcie :)

Me gusta
bottom of page